eesti keeles english

30.-31. märtsil 2017. a toimus Tartus (varasemalt välja kuulutatud Tallinna asemel) doktoriõppe juhendajatele seminar, kus üheks peamiseks teemaks oli doktorantide prokrastineerimine. Antud teemal oli kutsutud kaasa arutlema Helsingi Ülikoolist Auli Toom ja Telle Hailikari, kes on sel teemal läbi viinud mitmeid uuringuid seoses juhendamise ja õppeprotsessiga.

Lisaks käsitleti ka teisi doktorantide juhendamisega seotud teemasid ning oli võimalus jagada omavahel kogemusi. Seminari modereerisid Larissa Jõgi Tallinna Ülikoolist ja Marvi Remmik Tartu Ülikoolist.

Seminar toimus 30. ja 31. märtsil Dorpati konverentsikeskuses (Turu 2, Tartu). Seminari päevakava on siin.

Tallinnast tulijatele oli tagatud ööbimine kesklinna hotelli kahekohalistes tubades. Ühistranspordipiletid Tallinn-Tartu-Tallinn suunal kattis doktorikool (lähem info otse registreerunutele).

Seminarile sai registreeruda 1. märtsini siin.